Powrót

Naklejka dekoracyjna "nieTypowy plan dnia"

SZ-0005

390,00pln

Naklejka na zamówienie Co to znaczy?
Naklejka tekstowa o żartobliwej treści:

" Ja to, proszę Pana, mam bardzo dobre połączenia. Wstaję za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, tylko wstaję i wychodzę. Płaszcz nakładam. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? Do PKS mam 5km. O czwartej za 15 jest PKS, nie zdążę, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka, szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie znoszę bańki, łapię WKD, na Ochocie w elektryczny i do stadionu, a potem już mam z górki. Bo tak: 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w robocie i jest za piętnaście siódma. To sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie nie muszę zostawać, żeby jeść. Góra 22:50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać."

Cena, która znajduje się przy opisie dotyczy najmniejszego rozmiaru naklejki. Aby wybrać większy rozmiar należy kliknąć w rozwijane menu "rozmiar", następnie wybrać kolor (poniżej znajduje się plaeta dostępnych kolorów), a cena przy opisie odpowiednio się zmieni.

Wielkość wzoru:

  • XL - wysokość - 177 cm x  szerokość   - 63 cm
  • XXL - wysokość - 227 cm x  szerokość   - 80 cm

Zastosowanie: do dekoracji wszelkiego rodzaju powierzchni w tym ścian, mebli oraz innych powierzchni z płyty meblowej, szkła, gipsu i ceramiki - gładkich lub o drobnej fakturze. Naklejka jest odporna na wilgoć, więc można ją stosować w kuchni i łazience. Można nakleić ją na lodówkę i inne lakierowane sprzęty AGD.

UWAGA: Farba lateksowa niekorzystnie wpływa na przyczepność naklejek.

Materiał: Matowe wykończenie i niewielka grubość folii sprawiają, że wzór po naklejeniu wygląda jakby został namalowany.

Jak naklejać?:
To proste!- aplikacja polega na odklejeniu papieru podkładowego, przyłożeniu arkusza do danej powierzchni, dociśnięciu wzoru do podłoża ręką przy pomocy miękkiej szmatki i oderwaniu przezroczystego arkusza folii transportowej z wierzchu. Na podłożu zostaje wzór, którego tłem jest ściana.

Jeśli chcesz zobaczyć jak to się robi >>>KLIKNIJ<<<

Wraz z naklejką otrzymujesz drukowaną instrukcję jak estetycznie nakleić wzór.

Poniżej kolory naklejki do wyboru.

Zapraszamy do dodania opinii o Naklejka dekoracyjna "nieTypowy plan dnia"

(5/5)
Wyślij